Zakup siodeł Cobb

Forum na tematy dotyczące konkretnych zakupów grupowych organizowanych przy użyciu forum xTRI.pl

Moderator: elim

Postprzez prymski » 17-07-2012, 12:26

Foka, tak serio to wyszla z tego straszna porazka, rozumiem ze problemy z fabryka, ale moza przeciez napisac na forum jak sprawa wyglada a trzeba pisac po kilka upomnien aby otrzymac jakas niejasna odpowiedz.

Moze napiszesz na czym stiomy, czekasz na siodla, czy wszystkim zwracasz kase??

A inna sprawa ze jak zwracasz kase to calosc, bo jak podjeles sie zorganizowania zkupu grupowego i polegles to sorry ale ja nie mam zamiaru za to placic.

P.S. numer do foki pojawial sie juz na forum prosze bardzo: 505 369 390
prymski

Postprzez nodun » 17-07-2012, 12:37

Foka, tak serio to wyszla z tego straszna porazka, rozumiem ze problemy z fabryka, ale moza przeciez napisac na forum jak sprawa wyglada a trzeba pisac po kilka upomnien aby otrzymac jakas niejasna odpowiedz.

Niestety podpisuję się pod tym oboma rękoma.

Z drugiej strony znam Pawła i wiem, że nikomu kasa nie przepadnie.
nodun
Admin

Postprzez foka » 17-07-2012, 12:59

Pieniądze są bezpieczne - część osób już dostała przelewy.

Dzisiaj w nocy siadam i wysyłam pozostałe. Niestety muszę ogłosić ten zakup grupowy FAIL'em.

Nałożyły się na siebie problemy od strony producenta a także ilość rzeczy jakie ja miałem do ogarnięcia prywanie i zawodowo. Winę biorę na siebie.

Za wszystko bardzo przepraszam i tak jak napisałem - dziś wysyłam pozostałe zwroty.

Jak uda się te siodła kiedyś ściągnąć (kolejne podejście będę robił już sam bez angażowania ludzi bo strasznie mi ta kasa na koncie ciążyła) to dam na forum zdać.

Jeszcze raz bardzo przepraszam - głównie za tą ciszę bo domyślam się jak to wyglądało z zewnątrz - fakt jest taki, że miałem za mało czasu żeby to ogarnąć jak należy. :oops:
foka

Postprzez vuki » 17-07-2012, 22:42

grunt to przyznać się do błędu, maszyny się mylą a co dopiero ludzie
vuki

Postprzez foka » 18-07-2012, 03:28

Proszę sprawdźcie dzisiaj swoje konta. Wszystkim zrobiłem przelewy. Jakby coś się działo to piszcie PW.

Jeszcze raz bardzo przepraszam za to jak sprawa się zakończyła. Będę temat ciągnął ale poinformuję dopiero o konkretach.
foka

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy grupowe