Bieganie na warszawskim Tarchominie i Nowodworach

Moderatorzy: elim, Pyra

Bieganie na warszawskim Tarchominie i Nowodworach

Postprzez michal.sa » 29-03-2013, 09:33

Hej,
Potrzebuję wskazówek dot. tras na Tarchominie i Nowodworach (najlepiej bliżej tych drugich), tak żeby nie biegać wiele po chodnikach. Dodatkowo interesują mnie miejsca w tamtych okolicach gdzie można zrobić wybieganie >30km, jakiś cross oraz podbiegi.

Na Garmin Connect nie widzę nic sensownego. Oczywiście można obczaić mapę i sprawdzać każdą ścieżkę, ale zanim znajdę odpowiednie trasy, to będzie połowa sezonu letniego. Liczę więc, że jest ktoś na forum z tamtych okolic:)

Pzdr, michal
michal.sa

Re: Bieganie na warszawskim Tarchominie i Nowodworach

Postprzez misthunt3r » 29-03-2013, 20:39

Hej,

Biegałem tam przez rok więc może coś pomogę :) Jeśli chodzi o trasę to moja ulubiona była po wale przeciwpowodziowym. Biegniesz przed siebie dłuuuuugo i zawracasz. Maksymalnie tą trasą robiłem 30km, wyciągnałbym więcej gdybym zaczynał bliżej mostu pólnocnego, ale ja startowałem jeszcze za pętlą Nowodwory. Zaraz za pętlą przy szkole jest fajna górka do krótkich podbiegów (ok 90m), jeśli crossy to za modlińską uliczką wzdłuż fortu w kierunku oczyszczalni, tam jest pofałdowany leśny teren, a za nim kawał lasu. To tak wstępnie, jakby ten opis był słaby to daj znać to wrzucę jakąś mapę z google :)
I believe in redefining my impossible
http://www.runningsucks.pl
misthunt3r

Postprzez michal.sa » 30-03-2013, 16:54

Super, dzięki za pomoc:)
A da sie biegać wałem po zmroku bez cudów typu czołówka?
michal.sa

Postprzez misthunt3r » 31-03-2013, 17:24

Da się tak do granicy Warszawy, bo tam się kończy oświetlenie, potem to jest wydeptana ścieżka na wale bez oświetlenia.
Bez czołówki da się w bezmchmurne noce z pełnią/śniegiem - wtedy jest tam całkiem jasno :)
I believe in redefining my impossible
http://www.runningsucks.pl
misthunt3r

Powrót do Bieg