Cześć Wszystkim!

Jesteś nowy / nowa? Napisz coś o sobie i pozwól nam dowiedzieć się o Tobie więcej.

Cześć Wszystkim!

Postprzez ikarol » 18-10-2012, 19:40

Krótkim postem chciałbym przywitać się ze wszystkimi użytkownikami forum. Zaglądałem tu już od blisko roku, od momentu, gdy postanowiłem zabrać się za trening do triathlonu. Powód był dość prozaiczny - lekkie znudzenie maratonami MTB ;)

Ten rok poświęciłem prawie wyłącznie na wytrzymałościówkę w pływaniu i bieganiu oraz podtrzymanie w miarę dobrej formy z roweru. Efekty były całkiem niezłe - pierwszym startem multisportowym było XDU w Poznaniu, gdzie pojawił się niesamowity motywator - niespodziewane pierwsze miejsce w kategorii 25-29 ;) Później pierwszy start w triathlonie w Sławie na rowerze MTB (byłem jedyny!) i dalsze wkręcenie w triathlon. Bez pianki umarłem nieco na pływaniu, na rowerze udało mi się utrzymać w grupie szosówek, a na bieganiu poszło tak sobie. Jednak na mecie byłem przeszczęśliwy :)

Drugim startem były Ostrzyce, gdzie wydawało mi się, że będę w stanie coś odrobić na MTB. Gdzie tam ;) Na tym triathlonie zobaczyłem, jakie tempo na rowerze prezentuje czołówka. Szacunek! Odkryłem też, że pływanie 1500m bez pianki w temperaturze 20 stopni nie wpływa u mnie dobrze na samopoczucie w dalszych konkurencjach ;)

Na zakończenie druga edycja XDU i znów zwycięstwo w kat. 25-29 (ale faktycznie drugie miejsce, gdyż w trójce open była osoba z mojej kategorii). Najbardziej spodobało mi się zrobienie drugiego czasu na rowerze :) W międzyczasie pożegnałem się całkiem nieźle z maratonami MTB cyklem Kaczmarek Electric i zaliczyłem dwa biegi 10km (bez szału ;)).

Tym sposobem mój pierwszy sezon multisportowy dobiegł końca. Na przyszły rok planuję dłuższe dystanse, a na pewno połówkę w Sierakowie i Wolsztynie :)

Miało być krótko, ale co tam, w triathlonie jest mnóstwo rzeczy do opisywania!
ikarol

Powrót do Przywitaj się